Od wtorku do czwartku w zeszłym tygodniu uczniowie ósmej A zmagali się ze swoim pierwszym poważnym egzaminem z trzech przedmiotów: języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. Jego wyniki będą decydowały o dostaniu się do wymarzonej szkoły średniej. Każdy z ósmoklasistów przeżywał na swój sposób stres związany z zadaniami egzaminacyjnymi. Choć nauczyciele starali się przekazać uczniom maksimum wiedzy, to i tak obawa przed pierwszym życiowym egzaminem była wielka. Szkoda, że na wyniki trzeba czekać tak długo, bo aż do 3 lipca. Trzymamy kciuki za wyniki marzeń.
Szkolne koło dziennikarskie