1 czerwca rozpoczął się w szkole loterią i słodkim poczęstunkiem, ale największa niespodzianka czekała uczniów klasy Ib chwilę później. Trzy meleksy przewiozły dzieci na prywatną posesję jednego z rodziców. Milusińscy zajęli się zabawą – na placu zabaw, karuzeli, trampolinie, boisku trawiastym, w piaskownicy. Rodzice przygotowali owoce i napoje, na bieżąco piekli gofry, do których dzieci dodawały bitą śmietanę i truskawki lub borówki. Dzień był bardzo ciepły i słoneczny, więc uczniowie szukali ochłody. Były lody i wodna mgiełka. Dużą frajdę sprawił im wielki jednorożec – zraszacz ogrodowy. Zabawom nie było końca! Przejażdżka meleksami ulicami miasta była ostatnią atrakcją święta dzieci. To był niesamowity dzień, który na długo pozostanie w pamięci dzieci.
Serdecznie dziękujemy Rodzicom, którzy przygotowali niespodziankę dla dzieci i sprawili im ogromną radość.
Gizela Fiedorowicz